Hoşgeldiniz

Bize kayıt olarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle görüşebilir, özel mesajlar paylaşabilir ve paylaşabilirsiniz.

ŞİMDİ KAYDOLUN!
  • VIP üye Paketi şimdi %20 indirimli
  • Ücretsiz Reklamsız Link Kısaltma Servisi

Fortnite X. SEZON GELDİ ÇATTI: ZAMAN AŞIMI

AYDN KAJMER ♛

Yönetim Kurulu
Staff member
Administrator
Người Điều Hành
VIP Kullanıcı
İnstagrammer
Joined
Jul 25, 2019
Messages
44
Kcash
3,034
12
X. SEZON GELDİ ÇATTI: ZAMAN AŞIMI

BATTLE ROYALE


X. Sezon'da zaman çıldırdı ve Sıfır Noktası dengesizleşti. Geçmişe özlem mi duyuyorsunuz? Belki de tam tersine geleceği iple çekiyorsunuzdur. Hiç fark etmez! İki türlü de bu sezon boyunca keşfedeceğiniz çok şey olacak! Bir zamanlar kaybolduğu sanılan yerler adada yeniden ortaya çıkmaya başladı. Ama pek de hatırladığınız gibi değiller...

Savaş Otobüsü'ne atlayın ve adaya inin. Ama inerken gözünüzü açık tutun, X. Sezon'la gelen yeni araç M.E.K.A., her an gökyüzünde belirebilir. Savaş Otobüsü havalandığı an adaya inen bu amansız mekalara iki oyuncu birden binebiliyor. Bu yüzden rakiplerin hakkından daha kolay gelmek için yanınıza bir arkadaşınızı alın, mekaya atlayın, silahlanın ve harekete geçin!

Yeni sezon ayrıca X. Sezon Savaş Bileti'ni de beraberinde getiriyor. 100’den fazla özel ödül açılmayı bekliyor. Üstelik fiyatı hâlâ 950 V-Papel! Bu sefer, Savaş Bileti'ni alır almaz X Lordu ve Düz Kontak kıyafetlerine sahip olacaksınız. Seviye yükseldikçe çifte kazmalar, ifadeler, yükleme ekranları, kıyafet tarzları ve daha pek çok ödülü açacaksınız! 100. aşamaya vardığınızda Kızıl Şövalye kıyafeti tüm heybetiyle sizin olacak!

Bu sezonun Savaş Bileti'nde bir de yenilik var: Görevler! Sizi ada içinde çeşitli maceralara sürükleyecek olan temalı hedefleri tamamlayın ve ödülleri kapın!

Son olarak, arkadaşlarınıza Savaş Bileti hediye edebileceksiniz! 15 Ağustos'a kadar (bölgelere bağlı olarak bu süre değişebilir) tüm platformlardan yapılabilir. İlk satın alma işleminiz, mağazadan ürün alıp hediye gönderirken kullanabileceğiniz özel bir Hediye Kutusu da içerecek.

KREATİF

Geçtiğimiz son birkaç hafta boyunca, oyuncular tarafından yaratılmış ilk Kreatif SSM'leri oynadınız. Umarız eğlenmişsinizdir! Kumsala Taarruz ve Nesne Avı sadece bir başlangıçtı. Topluluk tarafından yaratılmış SSM'leri daha çok göreceksiniz. Ekibinizi hazırlayın! X. Sezon, Fortnite Kreatif'i oynamanız ve deneyimlemeniz için yepyeni yolları da beraberinde getiriyor!

DÜNYAYI KURTAR

Yeni Sınırlı Süreli Etkinlik'te dur durak bilmeyen aksiyona katılmak için Yola Çık'ın! Çok sevdiğiniz karakterler Radyo İstasyonu'na ulaşıp Bu Yazın Şarkısı'nı çalmak için tehlikeli bir yolculuğa çıkıyor ve yardımınıza ihtiyaçları var. Uçan kamyonetten uzaklaşırsanız Fırtına ölümcül olabilir. Ama riski göze alıp tehlikeye atılanları daha iyi ekipmanlar bekliyor! Yol boyunca sık sık durmanız gerekecek. Bu yüzden son savunmanız için çok iyi hazırlandığınızdan emin olun!

Dolabım da Dünyayı Kurtar'a geliyor! Sezonun başlamasıyla birlikte Dolabım'da ifadeler, müzik paketleri ve yükleme ekranları olacak. Ama merak etmeyin, önümüzdeki güncellemelerde Dolabım'a eklenen içerik sayısı da artacak! Daha fazla bilgi
You do not have permission to view link Log in or register now.
göz atın.
 
Top