Hoşgeldiniz

Bize kayıt olarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle görüşebilir, özel mesajlar paylaşabilir ve paylaşabilirsiniz.

ŞİMDİ KAYDOLUN!
  • VIP üye Paketi şimdi %20 indirimli
  • Ücretsiz Reklamsız Link Kısaltma Servisi

Adspure.com Web sitene reklam ekle | TBM(PPC) ile Yüksek kazanç | Kişiselleştirilmiş Reklamlar

AYDN KAJMER ♛

Yönetim Kurulu
Staff member
Administrator
Người Điều Hành
VIP Kullanıcı
İnstagrammer
Joined
Jul 25, 2019
Messages
44
Kcash
3,034
You do not have permission to view link Log in or register now.
ile Web sitenize Metin/Banner Reklamları ekleyerek kazanç sağlayabilirsiniz.
Adspure şuan için Tıklama başına ödeme ve Yeniden Hedefleme Reklam (Retarget) Kazanç ağlarını kullanır.
Adspure Reklam kazançları Kelimeye bağımlı ve bağımsız olarak 2 şekilde çalışır. Web sitenizin reklam yayınlanan bölümünde sayfanın bilgilerini analiz ederek hangi kelimeden tıkladığını ölçer. Bu sayede Reklam verenlerin Kelime bazlı TBM ücreti üzerinden yayıncıya payı aktarılır.
Basit bir şekilde Kayıt olduktan sonra web sitenizi onaya gönderirsiniz ve kısa bir süre sonra Reklam kodu oluşturabilirsiniz.
Uyarı Tıklamalar 1 saat gecikmeli olarak yansımaktadır.

Örnek Banner:


Adspure Geliştirilmiş Reklam kodu seçeneğine sahiptir. Her Web sitesine kolaylıkla uyum sağlar. Aynı zamanda Adspure info butonuna basılıp web sitemize yeni bir kayıt gerçekleştirildiğinde %5 kazanç elde edersiniz. Dolayısıyla Ortaklık programına katılıp Referans linkinizi dağıtmanıza gerek yoktur. Web sitenize giriş yapıp reklamları görerek bilgi(info) butonuna bastıklarında otomatik olarak sizin referans linkiniz ile kayıt sekmesi açılır.
You do not have permission to view link Log in or register now.
Geliştirilmiş Raporlama sistemi sunmaktadır. Tüm istatistikleri Basitçe görebilirsiniz. (Bu raporlama sistemi için tarayıcınızda Adspure'ye Adobe flash player izni vermelisiniz.)


Adspure Dil Seçeneği
Site sadece Türk kullanıcılara hitap etmiyor. Uluslararası bir hizmet veriyor. Bu sayede de vermiş olduğunuz reklamlar oldukça geniş bir çevreye duyurulma şansı elde ediyor. Site üzerinde Türkçe'nin yanı sıra Arapça, Almanca, Çince, İngilizce, Fransızca, Hintçe, Endonezya’ca, İtalyanca, Japonca, Portekizce, Rusça, İspanyolca ve daha pek çok dil seçeneği yer alıyor. İstediğiniz her dil ile siteyle iletişime geçebiliyorsunuz ve de siteden destek alabiliyorsunuz. Site üzerinden ve mail yolu ile de siteyle iletişim kurabiliyorsunuz.


Reklamlar Nasıl Yayımlanıyor?
Sisteme reklam gönderdiğiniz zaman bu reklam metin ve banner reklamları aracılığı ile yayımlanıyor. Daha sonrasında da geniş yayın ağı sayesinde kısa süre içerisinde milyonlarca kişiye duyuruluyor. Hatta bu reklamlar Dünya çapında sunuluyor ve çok geniş kitlelerce reklamınız duyuruluyor. Bunların hepsini kayıt aşamalarını tamamlayarak halledebiliyorsunuz.
Reklam veren Nedir?
Hedef kitlenizi nasıl oluşturabileceğinizi ve bu hedef kitlesine nasıl hitap edebileceğinizi öğrenmek istediğiniz zaman adspure.com size yardımcı oluyor. Her türlü reklam afişi, PPC yazısı çeşitli sitelerde yayımlanıyor. Sizin hedef kitlenize ulaşabilmek için size lazım olan anahtar kelimeler hedefleniyor. Anahtar kelime son derece önemlidir. Bu kelimelerin özgün olması ve sürekli yenilenmesi gerekiyor. Bunun için de sıkı bir rakip takibi yapılıyor. Size en uygun olan anahtar kelime teklifleri sunuluyor ve reklamlarınızın daha geniş bir kitleye ulaşılarak daha iyi sunulması sağlanıyor.

Geliştirilmiş Anti Fraud (Anti **************) Sistemi
You do not have permission to view link Log in or register now.
Geliştirilmiş Anti Fraud (Anti **************) sistemi ile reklamlarınızı güvene alır. Reklam tıklamaları otomatik olarak sistem tarafından incelenir ve Fraud kontrol sisteminden onay alır. Eğer Bir Fraud tıklaması mevcut ise Hiç bir şekilde harcama yapılmaz. Aynı zamanda bu tıklamalar hakkında bilgilendirme alırsınız. Tıklama Analizi kısmında Adspure sizin için gelişmiş Rapor sekmesini kullanıma açar.
You do not have permission to view link Log in or register now.
Fraud tespit için ek olarak manuel incelemeleri de yapmaktadır. Böylelikle herhangi bir sorun olduğunda Tıklamalar ve Kazançlar/Harcamalar silinir Yayıncıya bunun hakkında uyarı gönderilir.

Geliştirilmiş Kelime Haznesi
Adspure
Geliştirilmiş kelime haznesi ile daha önceki reklamlarınızda eklemiş olduğunuz kelimeleri analiz ederek sisteme ekler. Tekrar reklam vermek istediğinizde ilgili kelimeler doğrudan önerilenler sekmesinin başında yer alır.

Destek Almak için Kontrol Panelinizde ki Destek Sayfasını kullanabilirsiniz.
Sosyal medya :
You do not have permission to view link Log in or register now.


Website :
You do not have permission to view link Log in or register now.
 
Top