Sht.ist 1K Ziyaretçi 3$ (16,12TL) Link Kısaltma Servisi | Alt Ödeme 5$ |

tarafından
188
Sht.ist 1K Ziyaretçi 3$ (16,12TL) Link Kısaltma Servisi | Alt Ödeme 5$ |

Sht.ist ile Kısalt Kazan

Ödeme alt limiti yüksek olan, yanlış sayım yapan ve paranızı ödemeyen link kısalt para kazan tarzı sitelerden sıkıldınız mı ? Sht.ist’i denemeden işin peşini bırakmayın ! Sht.ist, piyasadaki en pratik şekilde linklerinizi kısaltabileceğiniz, en rahat ve güvenilir şekilde para kazanabileceğiniz bir link kısaltma servisidir.

Birçok ülke için hizmette olan Sht.ist, size güvenilir bir şekilde internetten para kazanma imkanı sunar. Linkizi kısaltırsınız ve 1000 tıklanma sonucunda ülkeye göre kazancınızı alırsınız.Tıklanma IP adreslerine göre bizlere farklı farklı kazanç miktarları sunan Sht.ist, 1000 Türkiye IP tıklaması için 3$ kazandırıyor. Doların gittikçe arttığını göz önünde bulundurursak fena bir rakam değil. Çoğunlukla diğer ülkelerin IP adreslerinden 1000 tıklama 3$’dan fazla kazandırıyor. Örneğin, 1000 Amerika IP tıklaması size 4,50$ kazandırıyor.

Bu verdiğimiz rakamlar sadece masaüstü için geçerli, mobil tıklamalar ayrı bir kategori bazında sayılır ve masaüstü tıklamalarından çok daha fazla ücret alırsınız.

Sht.ist’den para kazanmanın tek yolu link kısaltmak ile değil ! Referans aracılığı ile sisteme üye yaptığınız kullanıcıların kazancının %10’unu da siz alırsınız.

Ödeme alt limiti konusunda çoğu link kısaltma servisi taban fiyatı yüksek tutuyor. Ancak Sht.ist’de bazı ödeme yöntemlerinde kazancınız 5 $’a ulaştığında paranızı dilediğiniz şekilde alabilirsiniz.

Sht.ist’i diğer link kısaltma sistemlerinden ayıran noktalardan en önemlisi güvenilirlik. Ödemenizi yapmama gibi bir durum kesinlikle söz konusu olmaz ve tıklama sayımlarınızda kesinlikle bir yanlışlık yapılmaz. Tıklama sayımları tamamen doğrudur, buda Sht.ist’i güvenilir bir kazanç sistemi haline getiriyor.

Diğer önemli bir nokta ise destek. Sht.ist destek birimleri sorununuza 1 saat içinde mutlaka cevap verirler ve sizde kafanızda soru işareti olmadan yolunuza devam edersiniz.

Ödeme yöntemleri konusunda ödemenizi Paypal hesabınıza, PaPara, hesabınıza alabilirsiniz. Paypal ülkemizde her ne kadar kapanmış da olsa Sht.ist yine bizleri düşünerek ücretlerimizi İninal kartımıza gönderebiliyor ki İninal kartın kullanım oranı da gün geçtikçe artıyor.

Sadece para kazanmak için değil, normal link kısaltma servisi için de Sht.ist’i tercih edebilirsiniz.

Sizde hem pratik bir link kısaltma sitesi arıyor, hem de güvenilir bir kazanç kaynağı arıyorsanız, desteğin ve ödeme yönteminin bol, kazancın ve güvenliğin fazla olduğu Sht.ist’i tercih edebilirsiniz. Sende Sht.ist kullan, link kısalt, para kazan.

Güncel Kazanç Oranları

Kayıt Ol